Про це він розповів на каналі Павла Себастьяновича.

«Я вважаю, що головна причина - це відсутність підтримки цієї галузі на належному рівні. Тому що тут питання стоїть навіть не в тому, щоб дати гроші. Проблема в тому, щоб просто купити комплектуючі, і це дуже довгий шлях, тому що там товар подвійного призначення, тому його не можна завезти, потрібні якісь листи плюс податки», - повідомив Роман Плавицький.

За словами військового, усі запчастини для створення дронів дуже дорогі, і йдуть до України вони занадто довго. І виходить така ситуація, що для дрона, який збирається за кілька днів, доводиться чекати запчастини кілька місяців. Як наголосив Роман Плавицький, це дуже ускладнює процес створення дронів в Україні.

«І взагалі оця вся практика з товарами подвійного призначення я не розумію, навіщо вона запроваджена, тому що ці всі ліцензії й обмеження - це фактично тягар», - заявив Роман Плавицький.

Популярні новини зараз
Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів Гороскоп на тиждень 15-21 липня для всіх знаків Зодіаку: здійснення бажань Риб, відсутність зв'язку Скорпіонів та радість Раків Пенсіонерів змусять повернути частину виплат: є лише 10 днів В Україні очікують гіперінфляцію: чи варто скуповувати валюту до підвищення податків
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, американський військовий Гаррі Табах розповів, завдяки чому українська ППО ефективна.

Також Знай.ua повідомляв, що у Пентагоні вирахували, де путін бере боєприпаси: не обійшлось без чергового диктатора.