Про це він розповів на своєму каналі.

«Чи повернеться Дональд Трамп до Твіттера після покупки Твіттера Ілоном Маском, і чи взагалі поверне Ілон Маск туди тих, хто звідти був вилучений? І чи в принципі нормально те, що людина, яка має свої певні політичні погляди, купує соціальну платформу, в якій мільйони, може навіть мільярди людей перебувають?» – повідомив Борис Тизенгаузен.

За словами політтехнолога, тепер Ілон Маск має повноваження впливати на алгоритми Твіттера, тобто він має можливість впливати загалом на загальносвітовий порядок денний. Як підкреслив Борис Тизенгаузен, поки що Ілон Маск діє дуже акуратно, адже розуміє ризики, розуміє, що його можуть звинуватити в тому, що він впливає на порядок денний у соціальній мережі.

«Ілон Маск вирішив трошки себе убезпечити та анонсував створення громадської ради, яка вирішуватиме, хто повернеться до Твіттера, які там будуть нові правила», - заявив Борис Тизенгаузен.

Популярні новини зараз
У Дніпрі підлітки два дні громили "Varus" та штурмували ТРЦ під російський реп із матами: "Жалюгідне видовище" Пенсію можна підвищити майже на 300 гривень: яку довідку треба передати до ПФУ Зміни у мобілізації з 1 травня: Генштаб оголосив про важливе нововведення Мобілізація чоловіків предпенсійного віку: що роблять ТЦК з чоловіками 50+
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, нардеп Олександр Качура пояснив, чому Ілон Маск робив провокаційні пости у Твіттері: «Він не міжнародник».

Також Знай.ua повідомляв, що Ілон Маск зруйнував репутацію одним твітом із порадами миру: йому одразу дали відсіч, а акції обвалилися.