Про це він розповів у програмі «Різні люди».

«Бюджет на наступний рік. Це гарно кажуть, що у нас дефіцит бюджету 20%, але ж адекватність у чому і правильні підрахунки? Що таке бюджет? У всіх у родинах є бюджет – це скільки ти заробив або отримав і скільки ти маєш витратити. Так от у нас прийде на половину менше, ніж ми витратимо. 50% у нас наповнення бюджету», - зазначає Дмитро Разумков.

Отже, констатує він, із бюджетних коштів кожна копійка на рахунку, а решта грошей прийде із запозичень. До того ж, підкреслює гість програми, майже всі ці запозичення будуть якраз-таки оплатними, це кредити. За його словами, ще на 2-3 місяці війни Україна мала лише 2,5% грантів, тобто коштів, які повертати не треба, зараз ця ситуація продовжується.

Також політик звертає увагу на те, що вже скоро рік війни, а влада досі не веде перемовин про списання боргів. Як він зазначає, пояснюють це тим, що після розмов про списання, реструктуризацію боргів партнери не будуть давати нам кредити.

«Якщо вони вам сьогодні продовжують давати кредити з дефіцитом бюджету 50%, то ви зможете з ними вести нормальний діалог про те, як би ці кредити вже реструктуризовувати», - констатує Дмитро Разумков.

Популярні новини зараз
Обережно перед Новим роком: як відрізнити справжню червону ікру від підробки Про що не сказали українцям стосовно генераторів: багатьом захочеться скасувати покупку 150 гривень – це не знущання: як в Україні пенсіонери можуть отримати нову надбавку Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Співак розповів, чому Україна в жодному разі не повинна зараз погоджуватися на переговори з рф.

Також Знай.ua писав про те, що Вишинський пояснив, чому німецька економіка може зазнати економічного потрясіння.