Про це він розповів на своєму каналі.

«Втеча російських військовослужбовців із Херсона – це серйозна політична катастрофа і не стільки військова поразка, скільки саме політична та репутаційна катастрофа, зокрема для керівництва російської федерації та особисто для путіна», - повідомив Борис Тизенгаузен.

За словами політтехнолога, відступ із Харківської області міг вважатися якоюсь одиночною подією, помилкою росії. Як підкреслив Борис Тизенгаузен, тоді росія якось навіть могла виправдати свою поразку перегрупуванням та спробою зайняти вигідніші позиції. Але втеча із Херсона – це вже чергова подія, це вже система.

«І тут навіть уже російські пропагандисти не розуміють, як їм пояснити те, що відбувається», - заявив Борис Тизенгаузен.

Популярні новини зараз
Перша леді Олена Зеленська боїться, що кожен ракетний удар буде для неї останнім: "Вірю" Що можна додати в олів'є, щоб смак був незабутнім: 2 нових рецепти салату для столу на Новий рік Активістка Грета Тунберг живе вже понад 100 років, світові надали доказ: "Вона намагалася повернутися, але тепер вона тут Як зробити з картоплі свічку, яка горітиме дуже довго: світло, романтика та вечеря
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, після звільнення Херсона росіяни зрозуміли, що тепер ЗСУ не зупинити: думка експерта.

Також Знай.ua повідомляв, що Чорноморський флот боїться висунутись після атаки України: «Це було немислимо».