Про це він розповів на своєму каналі.

«Втеча російських військовослужбовців із Херсона – це серйозна політична катастрофа і не стільки військова поразка, скільки саме політична та репутаційна катастрофа, зокрема для керівництва російської федерації та особисто для путіна», - повідомив Борис Тизенгаузен.

За словами політтехнолога, відступ із Харківської області міг вважатися якоюсь одиночною подією, помилкою росії. Як підкреслив Борис Тизенгаузен, тоді росія якось навіть могла виправдати свою поразку перегрупуванням та спробою зайняти вигідніші позиції. Але втеча із Херсона – це вже чергова подія, це вже система.

«І тут навіть уже російські пропагандисти не розуміють, як їм пояснити те, що відбувається», - заявив Борис Тизенгаузен.

Популярні новини зараз
Нові правила мобілізації: як зрозуміти, чи має законну силу повістка, яку вам вручають Важливо для кожного пенсіонера: українців попередили про зміни В Україні різко дорожчає хліб, вершкове масло та пісне: свіжі ціни на базові продукти Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, після звільнення Херсона росіяни зрозуміли, що тепер ЗСУ не зупинити: думка експерта.

Також Знай.ua повідомляв, що Чорноморський флот боїться висунутись після атаки України: «Це було немислимо».