Про це вона розповіла на каналі Павла Себастьяновича.

«Позиція податкового органу стверджує, що підприємство може вести свою діяльність і, більше того, зупинення реєстрації податкових накладних ніяк не обмежує права самого платника ПДВ. Його права начебто як ні, але це обмежує права його контрагентів на зменшення податку на додану вартість на суму податкового кредиту, який отримується від такого підприємства», - повідомив Оксана Згур'єва.

За словами гостя програми, якщо податкову накладну зупинено, значить податок на додану вартість сплачують і покупець цього товару, і продавець. Як наголосила Оксана Згур'єва, для продавця насамперед це репутаційні, іміджеві і, як наслідок, фінансові втрати.

«Ніхто не працюватиме з підприємством, яке не виконує своїх зобов'язань щодо реєстрації податкових накладних», - заявила Оксана Згур'єва.

Популярні новини зараз
Синоптики прогнозують нову хвилю спеки в Україні: як вберегтись Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів Українці зможуть насолодитись світлом: енергетики дають оптимістичний прогноз
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Катерина Котенкова розповіла, хто може не платити за комуналку в часи війни.

Також Знай.ua повідомляв, що з 1 грудня зростуть виплати по аліментах: скільки прийдеться платити за дитину.