Про це він розповів на своєму каналі.

«Масовані ракетні обстріли України говорять про одне – атомної війни не буде. Вживання тисяч фанерних безпілотників насправді означає ядерну розрядку. Війна переходить у нову фазу, а саме у тиск на громадянське населення та громадянську інфраструктуру», - повідомив Святослав Вишинський.

За словами публіциста, ракетний обстріл критичної інфраструктури України говорить про вичерпання наступального потенціалу російської армії. Як наголосив Святослав Вишинський, росія не має можливості зламати ЗСУ, тому вирішила чинити тиск на звичайне населення, щоб змусити Україну до миру.

«Важливо те, що росія примушує без ядерної зброї. Але також важливим є те, що в цій боротьбі на виснаження українське суспільство не може дозволити собі здаватися. Будь-яка мирна угода з агресором означатиме, що війну програно», - заявив Святослав Вишинський.

Популярні новини зараз
Перша леді Олена Зеленська боїться, що кожен ракетний удар буде для неї останнім: "Вірю" "Жити до зарплати, знущаються...": українці з картками "ПриватБанку" втрачають все, нульові баланси Алекс Топольський влаштує полуничку на "Холостяку", поки Саша Мудра спостерігатиме: "Взяти ініціативу до своїх рук" путін поставив усе на головну битву в Україні, і це не Донбас із Кримом: кожен українець буде зобов'язаний боротися
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Вадим Карасьов пояснив, чим українська політика відрізняється від російської.

Також Знай.ua повідомляв, що Потап та «залізний генерал» Валерій Залужний підняли бойовий дух українців: «Йдемо до перемоги».