Про це він розповів на своєму каналі.

«Масовані ракетні обстріли України говорять про одне – атомної війни не буде. Вживання тисяч фанерних безпілотників насправді означає ядерну розрядку. Війна переходить у нову фазу, а саме у тиск на громадянське населення та громадянську інфраструктуру», - повідомив Святослав Вишинський.

За словами публіциста, ракетний обстріл критичної інфраструктури України говорить про вичерпання наступального потенціалу російської армії. Як наголосив Святослав Вишинський, росія не має можливості зламати ЗСУ, тому вирішила чинити тиск на звичайне населення, щоб змусити Україну до миру.

«Важливо те, що росія примушує без ядерної зброї. Але також важливим є те, що в цій боротьбі на виснаження українське суспільство не може дозволити собі здаватися. Будь-яка мирна угода з агресором означатиме, що війну програно», - заявив Святослав Вишинський.

Популярні новини зараз
Як ТЦК можуть оштрафувати українців, які не мають ні житла, ні грошей: покарання знайдеться Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Українцям допоможуть з оплатою комуналки – гроші платитимуть щомісяця, але є умова Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Вадим Карасьов пояснив, чим українська політика відрізняється від російської.

Також Знай.ua повідомляв, що Потап та «залізний генерал» Валерій Залужний підняли бойовий дух українців: «Йдемо до перемоги».