Про це він розповів на каналі «PolitБюро».

«Якщо подивитися на Україну та росію – чим ми відрізняємося? У них закрита політика, у них політика, яка робиться в кремлі і робиться однією людиною фактично, на ньому, як на шампурі, гірлянди всіх рішень. Він делегує повноваження, але насправді ця політика йде згори», - пояснює Вадим Карасьов.

А в Україні, зазначає він, політика йде знизу, з боку громадської думки, це преса, медіа, просто політичний процес. Зрештою, нагадує експерт, у нас було стільки Майданів, політика дещо вулична.

«Я не кажу, що це погано чи добре. Я просто констатую, що у нас гіпердемократія, яка має свої недоліки, супервідкритість, надпублічність і іноді це шквал, іноді воно має контрпродуктивний характер, коли ця надпублічність скрізь сочиться, хтось має постійно щось про політику говорити, політизовані маси дуже, політизація взагалі», – розповідає Вадим Карасьов.

А в росії, констатує експерт, все закрито, народ мовчить, еліта керує. У той же час у нас, додає він, політика більш популістична, це плебісцитарне лідерство, тому що президент – це плебісцитарний лідер, який спирається на маси, а для того, що він спирався на маси та маси його підтримували, він має постійно комунікувати навіть безпосередньо, минаючи еліти.

Популярні новини зараз
Тіна Кароль задерла ноги не гірше за Різатдінову і показала хутро: "Теплого кольору і натуральний теплий" "Жити до зарплати, знущаються...": українці з картками "ПриватБанку" втрачають все, нульові баланси У жодному разі не просіть це в новорічну ніч: які бажання не виконають Чорний Кролик та Кіт Алекс Топольський влаштує полуничку на "Холостяку", поки Саша Мудра спостерігатиме: "Взяти ініціативу до своїх рук"
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Мусієнко прокоментував інцидент із ракетою на території Польщі.

Також Знай.ua писав про те, що Ауслендер розповів, чому Ізраїль не підтримав резолюцію щодо створення реєстру збитків від агресії рф.