Про це він розповів на каналі «Легіст».

«Очевидно, оця структура збережеться до завершення війни, тому що питання стоїть фінансування. Але в нас буде можливість мати, як я сьогодні дивлюся, регіональні окремі канали, зокрема і комунальні, які існують за рахунок місцевого бюджету. У кожному регіоні є якісь канали», - повідомив Олександр Антонюк.

За словами політичного консультанта, й надалі в українському інформаційному просторі буде розвиватися контент у Ютубі. Як наголосив Олександр Антонюк, Ютуб наразі – один із найефективніших інструментів. Крім цього, активно будуть продовжувати розвиватися соціальні мережі під час війни.

«А вже після війни, коли почне відновлюватися економіка, я припускаю, що більшість каналів не буде просто існувати, тому що, в принципі, доцільність їхньої присутності, як і економічної можливості для країни, буде дещо обмеженою», - додав Олександр Антонюк.

Популярні новини зараз
Обережно перед Новим роком: як відрізнити справжню червону ікру від підробки Будемо їсти тістечка? Українців попередили про дефіцит хліба та нові ціни Російські окупанти вішають мирних українців на Луганщині Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, пропагандистці Симоньян вже не смішно: не може пояснити вже й собі.

Також Знай.ua повідомляв про потвор і негідників: Дмитро Корчинський розповів, що сьогодні відбувається у вежах кремля