Про це він розповів на каналі «Легіст».

«Очевидно, оця структура збережеться до завершення війни, тому що питання стоїть фінансування. Але в нас буде можливість мати, як я сьогодні дивлюся, регіональні окремі канали, зокрема і комунальні, які існують за рахунок місцевого бюджету. У кожному регіоні є якісь канали», - повідомив Олександр Антонюк.

За словами політичного консультанта, й надалі в українському інформаційному просторі буде розвиватися контент у Ютубі. Як наголосив Олександр Антонюк, Ютуб наразі – один із найефективніших інструментів. Крім цього, активно будуть продовжувати розвиватися соціальні мережі під час війни.

«А вже після війни, коли почне відновлюватися економіка, я припускаю, що більшість каналів не буде просто існувати, тому що, в принципі, доцільність їхньої присутності, як і економічної можливості для країни, буде дещо обмеженою», - додав Олександр Антонюк.

Популярні новини зараз
Усі надії лише на індексацію: як в Україні зміняться пенсії у 2025 році Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях ТЦК більше не підписуватимуть повістки: вводяться важливі зміни Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, пропагандистці Симоньян вже не смішно: не може пояснити вже й собі.

Також Знай.ua повідомляв про потвор і негідників: Дмитро Корчинський розповів, що сьогодні відбувається у вежах кремля