Про це він розповів на каналі «PolitБюро».

«Іранські безпілотники – це ще й потенційна зброя, яку Іран може використати на Близькому Сході. А на території України у військових діях ця зброя тестується, вона перевіряється, і заразом реклама», - констатує Володимир Фесенко.

Тому, зазначає він, тут працює своя логіка. З іншого боку, експерт запитує, до чого ці маневри Ірану, чому він постачає зброю в росію проти України? Як він пояснює, що Іран має дуже складні переговори із Заходом, із США та Європою про часткове зняття санкцій в обмін на призупинення ядерної програми Ірану.

«А тут нова тема з'являється, яка вже стала приводом для нових санкцій – Іран постачає зброю росіянам. Зброя використовується у війні – це привід нових санкцій. Звичайно, Ірану це не вигідно. Іран хоче і рибку з'їсти, і щось інше зробити, тобто і вигоду отримати, і мінімізувати для себе якісь ризики», - пояснює Володимир Фесенко.

За його словами, Іран не хоче нових санкцій, навпаки, він хоче знайти якийсь компроміс із Заходом, а тому й маневрує, спростовує інформацію про постачання зброї. Крім цього, додає політолог, судячи з різних даних, зокрема і російських, але не з офіційних джерел, нібито Іран відмовився постачати росії зараз і дрони, і ракети.

Популярні новини зараз
Синоптики розповіли, що відбуватиметься з погодою до кінця місяця: готовий має бути кожен Потап нарешті зізнався, що в його житті не одна дівчинка, білявка не як Каменських: "Там на мене чекають такі..." Дженна Ортега та всі актори з "Венздей" не могли митися на зйомках у Румунії: "Ми пережили..." Дженна Ортега отримала роль Венздей за 10 хвилин у Zoom, Тім Бертон був рішучим: "Посміхаєтеся і киваєте"
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Корчинський розповів, що сьогодні відбувається у вежах кремля.

Також Знай.ua писав про те, що Тізенгаузен повідомив, чому путін засмучений риторикою Китаю.