Про це він розповів на каналі «PolitБюро».

Як зазначає гість програми, під час кліматичного саміту президент Франції Емманюель Макрон сказав, що сьогодні не є той контекст, щоб вести переговори у російсько-українській війні.

«Оскільки Україна задекларувала намір повернути окуповані території і, якщо необхідно, зробити це військовим шляхом, тобто вигнати ворога з нашої території, це зрозуміло, і звільнити наше, що належить нам», - підкреслює Олександр Мусієнко.

А росія, зазначає він, водночас демонструє неконструктивну позицію і, з одного боку, постійно вкидає у ЗМІ тему переговорів, перемир'я, тощо, а з іншого боку – маніпулює цією темою, і не видно, що вони готові до якогось конструктивного діалогу.

«Це розуміють уже усі. Ось буквально свіже інтерв'ю президента Німеччини для Deutsche Welle: він чітко говорить, яке ж перемир'я, якщо ми всі розуміємо, що перемир'я – це буде фейк, припинення вогню – це буде фейк, який даватиме можливість росії накопичити сили і знову продовжувати війну», - робить висновок Олександр Мусієнко.

Популярні новини зараз
Масштабний наступ росіян можливий протягом 10 днів: окупанти наростили сили та готові Рано раділи: після незначного здешевлення ціни на яйця знову піднялися "Вже з лютого...": що допоможе Україні зламати ворога, позитивний прогноз по зіркам Доведеться давитися цикорієм? Українські супермаркети підняли ціни на каву, стосується кожної марки
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Табах розповів, чим український ленд-ліз відрізняється від тайванського.

Також Знай.ua писав про те, що росію має бути виключено з FATF.