Про це він розповів на канале «PolitБюро».

«Бахмут став якоюсь символічною точкою, символічною точкою для керівника, творця цього підрозділу «Вагнер», оркестранта, як його називають, євгенія пригожина. Справа в тому, що він свого часу пообіцяв путіну, що він продемонструє, як треба воювати», - зазначає Олександр Кочетков.

Як розповідає політолог, коли він отримував дозвіл на те, щоб вербувати зеків, доступ у колонії та таке інше, він обіцяв продемонструвати реальний рівень, реальну переможну міць своєї приватної військової кампанії. За словами експерта, зараз цей же пригожин посилає просто на смерть зеків та мобілізованих під Бахмут.

Як зазначає гість програми, він намагається використати весь свій вплив, зокрема фінансовий, щоб показати путіну, що він намагається виконати цю обіцянку і він на цій посаді ефективний. На його думку, у цьому ракурсі взяття Бахмута розглядається як взяття Сталінграда.

«Це вилилося у якийсь символічний маразм. Тому що одна людина перед іншою намагається, як вони там у себе кажуть, відповісти за базар, тисячі людей гинуть, насамперед з того боку, яких фактично женуть на забій», - наголошує Олександр Кочетков.

Популярні новини зараз
Заступник міністра оборони України ховає кілограми грошей під ліжком: промовисте відео Ціни на газ від постачальників на лютий: який тариф пропонують українцям Тікати вже немає куди: які види повісток можуть отримати Україна під час мобілізації Фіналіст "Танці зі зірками" Дмитро Дікусар показав, як його змінила війна: "Хотів сповістити вас..."
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Новохатський пояснив, завдяки чому можна виграти війну.

Також Знай.ua писав про те, що Юнус розповів, хто знищить ОДКБ та всі інші творіння кремля.