Про це він розповів на каналі «PolitБюро».

Експерт наголошує, що ніхто у світі сьогодні не скаже, що Крим, Донбас, Херсон, Харків – це територія росії. А Абхазія, Південна Осетія, Придністров'я – все це також ланки одного ланцюга. Проблеми України, розмірковує гість програми, не можна сьогодні вирішити просто якимись політичними механізмами, єдиний варіант – це зміна путінського режиму, якась ситуація у кремлі, коли відбудеться палацовий переворот.

«Тобто, якщо з'явиться людина, з'явиться лідер, еліта, який розуміють, що тема російської імперії, тема Радянського Союзу в менталітеті пішла в історію. Будуйте взаємини із сусідами зовсім по-іншому», - пояснює Раміс Юнус.

Крім цього, додає він, на порядку денному без'ядерний статус тієї самої росії. На думку політолога, на цю тему домовилися і Китай, і Сполучені Штати на зустрічі G20 просто до кінця ще не зрозуміло, як це розрулити, але вони точно розуміють, що 30 років тому помилилися.

«Саміт ОДКБ – це фількіна грамота. І це зайвий раз говорить про те, що все, що створила росія, доживає останні дні. А останній цвях вбивати будете ви, українці», - робить висновок Раміс Юнус.

Популярні новини зараз
Масштабний наступ росіян можливий протягом 10 днів: окупанти наростили сили та готові Про ранню весну можна забути: незважаючи на погодні рекорди у січні, зима ще покаже українцям свою силу Ніколи не зможуть "грати на 2 фронти": жіночі імена, володарки яких не підуть на зраду Доведеться давитися цикорієм? Українські супермаркети підняли ціни на каву, стосується кожної марки
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Томенко розповів, що буде з лукашенком у разі вступу білорусі у війну.

Також Знай.ua писав про те, що Карасьов пояснив, чому США зменшують допомогу Україні.