Про це він розповів на своєму каналі.

«ООН – це про що? Це про мир у всьому світі чи це про лобіювання певних транснаціональних інтересів? ООН вичерпала себе і свої можливості, і війна, яку затіяла росія в Україні, лише оголила проблеми наднаціональних та надурядових організацій», - повідомив Дмитро Співак.

За словами політичного діяча, зараз стало зрозуміло, що Рада безпеки ООН – це нісенітниця, адже право вето росії та Китаю ставить крапку у всіх питаннях, нічого не можна ухвалити. Як наголосив Дмитро Співак, сама по собі ООН – це просто майданчик для резолюцій та заяв.

«ООН не здатна запобігати військовим конфліктам, ООН не здатна зупиняти військові конфлікти, ООН ніхто у світі не боїться», - заявив Дмитро Співак.

Популярні новини зараз
Про ранню весну можна забути: незважаючи на погодні рекорди у січні, зима ще покаже українцям свою силу ПФУ може припинити нараховувати виплати деяким пенсіонерам на банківський рахунок: кому та з якої причини Юрист зізнався, чи можна не піти у військкомат, якщо отримав повістку: "Необхідно..." Не робіть пюре і не смажте: як смачно і швидко приготувати картоплю, яку ви точно ніколи не куштували
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, НАТО піде на історичний крок заради України: «Почнуть працювати вже скоро».

Також Знай.ua повідомляв, що вже навіть європейські лідери зрозуміли, що у переговорах із росією немає сенсу: думка експерта.