Про це він розповів на своєму каналі.

«Зараз на останньому саміті (НАТО – Ред.) всі говорили, що Україна має перемогти, і зброю треба давати саме для того, щоб вона перемогла, найсучаснішу, найпотужнішу, найбільш наступальну. Відбулася докорінна зміна стилістики, бо за стилістикою ніхто не хоче бути причетним до поразки, натомість усі хочуть бути причетними до перемоги», - повідомив Олександр Кочетков.

За словами політтехнолога, оскільки пішли такі ініціативні пропозиції від Заходу, це говорить про те, що у світі відчувають уже українську перемогу. Як підкреслив Олександр Кочетков, дуже важливим є те, що стилістика України під час війни не змінюється, цілі боротьби залишаються незмінними.

«Як стверджували від початку, що ми боремося за перемогу, боремося за мир, але на справедливих українських умовах, ця стилістика не змінюється. І це надзвичайно правильно», – заявив Олександр Кочетков.

Популярні новини зараз
456 гривень щомісяця: хто з українців може оформити "бонус" до пенсії, лише одна умова Не капуста, а "золото": супермаркети різко підняли ціни на овоч, заплатити доведеться на 40% більше Фіналіст "Танці зі зірками" Дмитро Дікусар показав, як його змінила війна: "Хотів сповістити вас..." Колишня Міші Заливака Юля "Зайка" Бельченко розповіла про підставу на "Холостяку": "Я не вкрала, не вбила..."
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Руслан Бізяєв розповів, чи блок НАТО був готовим до російсько-української війни.

Також Знай.ua повідомляв, що політик Дмитро Співак пояснив, чому діяльність ООН не має зараз жодного сенсу: «Ніхто у світі не боїться».