Про це він розповів у програмі «Культ особистості».

«Глобалізація стала частиною повсякденності. Ми навіть перестаємо помічати іноді, наскільки особисто глобалізовані. Але натомість це взаємопроникнення супроводжується і новою структурою світу, яка відрізняється, наприклад, від зв'язаності першої половини 20 століття», - зазначає Андрій Єрмолаєв.

Як він розповідає, тоді домінувала торговельна ідеологія та торгівельне ставлення до світу: якщо ми обмінюватимемося, торгуватимемо, торгуватимуть народи, організації, альянси, то це забезпечить якусь стійкість. А глобальний світ, наголошує філософ, це світ взаємопроникнення економічних структур, технологій та капіталів.

«Все частіше аналітики, оглядачі говорять про ланцюжки, про збереження зв'язаності чи нові ланцюжки. Що це за такі ланцюжки? Це вже не просто торговельні відносини. Це говорить про те, що наша світова економічна, соціальна, культурна система перетворилася на єдиний комплекс, на який переплелися інтереси, капітали, де неможливо вже просто розірвати сферу сировини зі сферою виробництва, сферою продажу, логістики», - розповідає Андрій Єрмолаєв.

За його словами, на першому етапі роль лідера, криголама справді грав великий Захід, передові країни, які просувалися завдяки своїм технологіям, досвіду, можливостям, дипломатії. Але зараз, констатує гість програми, завдяки модернізації, економічним успіхам у світі з'явилися нові форварди, і у світі вже давно говорять про необхідність переходу до договірної багатополярності.

Популярні новини зараз
Десть років в'язниці та 50 тисяч гривень штрафу: найжорсткіші покарання, які можуть заробити українські водії Покаявся і пішов додому: суд виправдав нардепа Володимира Гевко за недекларування мільйонного майна Прості поради, як правильно зварити пшоно: буде дуже смачним і не гірчити Українські пенсіонери втратять до 50% виплат: у ПФУ дають лише 10 днів
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Гладких розповів, що на росію чекає ще одна «залізна завіса» після поразки в Україні.

Також Знай.ua писав про те, що Силкін розповів, чому стало менше запусків Shahed-136.