Про це він розповів на каналі «Особистість з Сергієм Дойком».

«Якщо казати про українців, про майбутнє України, то українці мають зробити правильні висновки. Чому Україна вистояла? Тому що вона самоорганізувалася, люди взяли всі справи у власні руки», - повідомив Олексій Мустафін.

За словами журналіста, навіть західні аналітики зазначають, що особливість української армії в тому, що вона самостійна й ухвалює всі рішення самостійно. Як наголосив Олексій Мустафін, українці мають зараз усвідомити, що їхнє майбутнє залежить від їхніх власних зусиль. Це стосується не тільки побудови власного майбутнього, але й відносин із сусідніми державами.

«Треба нарешті почати жити власним розумом. Можна просто не звертати уваги на те, що нам хтось щось намагається нав’язати. Треба бути на сторожі, зміцнювати власну оборону, але треба вже жити самим, перестати бути частиною іншого ментального простору», - заявив Олексій Мустафін.

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень з 30 січня по 5 лютого для всіх знаків Зодіаку: Овни в авралі, Раки розчаруються і проблеми Козерогів Головне за 29 січня: новий курс валют, скандал в Ощадбанк, космічні суми в квитанціях, Ані Лорак спалилась "Космічні" квитанції через лічильник? Українцям показали, як правильно економити з точними показниками Хочеш іди до "АТБ", а хочеш - до "Сільпо": де і як українці можуть отримати безкоштовні продукти, набір немаленький
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, українці масово відмовляються від російської мови навіть у побуті: що говорять опитування на 10-й місяць війни.

Також Знай.ua повідомляв, що Олексій Юдкевич розповів, яка мотивація у лікарів-медиків.