Про це він розповів на своєму каналі.

«Він параноїдальний психопат, він всього боїться, він своєї тіні боїться, він боягуз. І взагалі люди, які йшли служити в КДБ у ті часи, це були взагалі не сміливі люди, це були боягузливі, заздрісні люди, які за своє життя дуже береглися і хотіли бути кращими за інших», - повідомив Гаррі Табах.

За словами військового, розплачуватиметься за всі кроки путіна все одно російський народ. Як зазначив Гаррі Табах, розплачуватися за цю війну буде кілька поколінь росіян, вони так швидко від цього не зможуть позбутися і відповідати доведеться за війну і геноцид українського народу ще дуже довго, адже ця війна триває не 9 місяців, а багато століть.

«Тут це не десять років, це сто років, це тисячу років, і швидко вони від цього не відмиються», - заявив Гаррі Табах.

Популярні новини зараз
Найпотужніші дні місячного календаря: які ритуали допоможуть відновити енергію Поліція прийшла до нелюдів, які публічно глумилися над дівчатами: покарання за каламутні схеми та вечірки не за горами Дружина "котлети" Тищенко підігріла скандал із Таїландом гарячими фото: вважає, що вийде перетворити на жарт Українські пенсіонери втратять до 50% виплат: у ПФУ дають лише 10 днів
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, військовий Святослав Дубина розповів, чому ракетний терор українців став помилкою для путіна.

Також Знай.ua повідомляв, що Олексій Данилов закликав Захід припинити боятися: «Росія повинна зникнути».