Про це вона розповіла у програмі «Різні люди».

За словами гості програми, з точністю можна сказати, що поки що держава глухонімим людям дає лише стратегії, а також пропонує подумати, що взагалі можна для них зробити. Зокрема, сурдоперекладачка згадує випадок із життя, коли вона запропонувала перекладати сесію депутатів, на що їй відповіли, що не відомо, чи це буде цікаво, але пробувати не хотіли.

«Але зрештою посадили (ред. – перекладати). Складно було, бо 5 годин махати руками з 27-хвилинною перервою складно, при цьому я ж не просто тупо сіла та перекладаю. Це ж має якось зайти. Це слово вони тут не зрозуміють, відбувається миттєва конвертація для того, щоб глухоніма людина зрозуміла, що зараз обговорюють якийсь цікавий проєкт», - розповідає Уляна Шумило.

При цьому всім, додає гостя програми, треба було не забувати і про вираз свого обличчя, адже треба було зробити так, щоб було зрозуміло, коли гумор, коли депутат засміявся, а коли йдеться про щось серйозне.

Популярні новини зараз
Володимир Зеленський взявся за Андрія та компанію з Івано-Франківська, який знущався з українок: "До 7 років в'язниці" "Виписують повістки навіть пенсіонерам": найкращі приколи про обшук у Ігоря Коломойського, українці надривають животи від сміху "Йде не туди": "Холостяк" Алекс Топольський згадав приставання іншого хлопця Поліція прийшла до нелюдів, які публічно глумилися над дівчатами: покарання за каламутні схеми та вечірки не за горами
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Шумило розповіла, що сьогодні в Україні є проблеми із сурдоперекладом.

Також Знай.ua писав про те, що пенсіонерам та ВПО можуть отримати безкоштовні продуктові набори.