Про це він розповів на своєму каналі.

«Що ж можна вважати, які кроки дії, слова, вчинки можна вважати ось цим критерієм? Ставлення до війни критерієм не є. Дуже багатьом росіянам війна в принципі не подобається, тому що війна – це погано, війна – це не гуманітарно, погрози, яка несе війна, їм дуже не подобаються», – повідомив Олександр Кочетков.

За словами політтехнолога, ставлення до війни не робить росіян по-справжньому хорошими. Як наголосив Олександр Кочетков, це не можна вважати критерієм, оскільки за думкою, за словами не стоять реальні дії. І ті громадяни росії, які виїхали за кордон після початку війни, - теж не хороші росіяни.

«Чи є критерієм ставлення до фюрера путіна? Теж ні, тому що путіна критикують із різних сторін», - додав Олександр Кочетков.

Популярні новини зараз
Володимир Зеленський взявся за Андрія та компанію з Івано-Франківська, який знущався з українок: "До 7 років в'язниці" Військкомат ловить, як злочинців: українці вимагають заборонити видавати повістки на вулиці, у ТРЦ та магазинах СБУ під час обшуків знайшли у голови ДПС Києва $150 тисяч, 3 квартири та машини: мріяла про соболину шубу та Мальдіви Поліція прийшла до нелюдів, які публічно глумилися над дівчатами: покарання за каламутні схеми та вечірки не за горами
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, публіцист Олександр Новохатський пояснив, чим зараз насправді незадоволені росіяни: «Не виконав обіцянки».

Також Знай.ua повідомляв, що Володимир Зеленський розповів про повторний наступ на Київ та евакуацію: «Легко захопити, якщо...».