Про це він розповів у програмі «Культ особистості».

За словами гостя програми, сьогодні українці змінили світогляд. Зокрема, він зазначає, що прості хлопці з автоматами в окопах обговорюють глобальні геополітичні питання, про це йому пишуть з передової, з нульових позицій, там зараз працюють хлопці з його організації, справи саме так.

«Вони, мабуть, десь у землянці дискутують і запитують: у нас є Кримінально-процесуальний кодекс, де чітко чорним по білому прописано кримінальну відповідальність та покарання за такі злочини, як вбивство, мародерство, зґвалтування – хто відповідатиме?», - питає Андрій Пелюховський.

Як зазначає експерт, із цього стає зрозуміло, що хлопці в окопах миру не хочуть, вони хочуть помсти і мають рацію, вони втратили близьких і щодня їх втрачають. Тому, констатує він, сьогодні стоять питання про репарації та суверенітет.

«Десятки, сотні тисяч – це і загиблих, і зниклих безвісти. Хто за це нестиме відповідальність? Хлопці, які перебувають там, не хочуть миру, вони навіть не обговорюватимуть питання кордонів до 24 лютого, це вони обговорюватимуть вже на Кримському мосту», - підсумовує Андрій Пелюховський.

Популярні новини зараз
Масштабний наступ росіян можливий протягом 10 днів: окупанти наростили сили та готові Про ранню весну можна забути: незважаючи на погодні рекорди у січні, зима ще покаже українцям свою силу Від 510 до 8500 гривень: штрафи, які українському водієві доведеться платити за пасажирів Доведеться давитися цикорієм? Українські супермаркети підняли ціни на каву, стосується кожної марки
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, росія методично продовжує лякати Захід можливими катастрофічними наслідками у разі підтримки України.

Також Знай.ua писав про те, що у ЗСУ розкрили плани росіян на Новий рік.