Про це він розповів на своєму каналі.

«Наскільки я зрозумів, зараз за допомогою HIMARS уражаються склади з боєприпасами, склади з пальним, із провіантом і, отримуючи розвідінформацію, напевно, від наших партнерів, знищуються артилерійські розрахунки, знищуються штабні, командні машини», - повідомив Борис Тизенгаузен.

За словами політтехнолога, зараз завдання ЗСУ – знищити ланку середнього та вищого офіцерського складу армії росії, тобто тих, кого не можна швидко замінити. Як підкреслив Борис Тизенгаузен, пріоритетними цілями ЗСУ також є військовослужбовці росії з особливими спеціальностями, тобто ракетники, льотчики тощо.

«Також ті, для кого щонайменше п'ять років потрібно, щоб якісно навчити. Тобто, якщо знищити професійні ось ці кадри, скільки б ти не набирав мобілізованих, ними ж хтось командувати повинен», - заявив Борис Тизенгаузен.

Популярні новини зараз
Субсидії, зарплати та пенсії: які зміни принесе українцям лютий СБУ під час обшуків знайшли у голови ДПС Києва $150 тисяч, 3 квартири та машини: мріяла про соболину шубу та Мальдіви Поліція прийшла до нелюдів, які публічно глумилися над дівчатами: покарання за каламутні схеми та вечірки не за горами Кому за 70: всі пенсійні доплати, які мають отримувати українці цієї вікової категорії
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, політтехнолог Борис Тизенгаузен розповів, чого боїться путін: «Всі довкола хочуть убити».

Також Знай.ua повідомляв, що путін планує закрити кордони для чоловіків після загальної мобілізації, гра на виживання починається.