Про це він розповів на своєму каналі.

«Підсумком візиту Медведєва до Китаю стало те, що найбільша китайська транспортна компанія відмовилася перевозити китайську нафту. Причому Сі Цзіньпін зустрічав Медведєва на тлі одного китайського прапора, російського не було. Ось стільки там було моментів такої дипломатичної неповаги», - повідомив Борис Тизенгаузен.

За словами політтехнолога, Китай ввів заборону на постачання мікрочіпів до росії, китайські банки припинили обслуговування рф, тобто там з'явився повний пакет санкцій. Як підкреслив Борис Тизенгаузен, Китай дає зрозуміти росії, що війну настав час закінчувати, тому що від неї страждає світова економіка.

«Тому я думаю, що буде ще кілька сигналів, які будуть не дуже приємними для росії з боку Китаю», - додав Борис Тизенгаузен.

Популярні новини зараз
ПФУ може припинити нараховувати виплати деяким пенсіонерам на банківський рахунок: кому та з якої причини Ціни на цибулю встановили історичний рекорд: у середньому в 4 рази дорожче, ніж минулого року Якщо побачите таку монету — не викидайте: можна озолотитися, за день ставки зросли на 2 тисячі грн Доведеться платити понад 10 гривень за куб: українцям показали нові ціни на газ у лютому
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, політтехнолог Борис Тизенгаузен розповів, чого боїться путін: «Всі навкола хочуть убити».

Також Знай.ua повідомляв, що політтехнолог Олександр Кочетков розповів, чи здатна росія досягти перелому у війні.