Про це він розповів у програмі «Культ особистості».

Як пояснює гість програми, ми завжди звертаємось до тих людей, які можуть вирішити проблему. Тобто, констатує він, відносини у суспільстві будуються не так на дружбі, як на потребі.

«На жаль, спілкування нашого суспільства полягає у потребі. Якщо ви будете не потрібні, то спочатку вам дзвонитимуть і вітатимуть зі святами, і цих дзвінків буде все менше і менше. Тому що, на жаль, ви стаєте непотрібними. Про вас забувають, тому що ви нічим допомогти не можете», – стверджує Андрій Пелюховський.

За його словами, це бич суспільства – спілкуватися через потрібність, за принципом потрібності, за принципом не хто ти, а у якому кріслі ти сидиш. Як вважає гість програми, це дуже страшний сегмент нашої внутрішньої розпусти, який потрібно просто викорінювати.

Популярні новини зараз
Так хотів на пенсію, що змінив стать: чоловік став жінкою, щоб швидше піти на відпочинок Якщо побачите таку монету — не викидайте: можна озолотитися, за день ставки зросли на 2 тисячі грн Українка поповнила ряди боржників ПриватБанку після дивного списання з картки: "Яким чином мені довести" "Хотів в ан*л, скористався...": Монро, після історії з київськими хуліганами, розповіла про п'яні пригоди в Одесі
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Буряченко пояснив, чому сьогодні багато громад мають дефіцитний бюджет.

Також Знай.ua писав про те, що Дубина пояснив, що може спричинити затягування війни.