Про це він розповів на каналі «Садок вишневий».

«Найважливіше те, що нам не вистачає озброєння. Війна затягується, і вона затягується, перш за все, через недостатню кількість вогнепальної, стрілецької зброї. Ну ми просто не можемо діяти так, як діє російська армія, – просто закидати м’ясом», - повідомив Святослав Дубина.

За словами військового, керівництво Збройних сил України зараз діє дуже правильно, воно обрало правильну стратегію. Як повідомив Святослав Дубина, українські військові намагаються вогневим валом відтіснити російських окупантів з нашої території до кордонів 1991-го року.

«І це, в принципі, вдається. Тобто до цього моменту наявна кількість зброї, що в нас була плюс та, яку дали країни, що межують з Україною, дозволяла це», - заявив Святослав Дубина.

Популярні новини зараз
7-11 грн за кВт: українцям можуть виставити "європейські" тарифи за світло, коли чекати "Зовсім божевільний...": відомий астролог передрік ліквідацію путіна, жодні "наступлєнія" не допоможуть Чому яйця не варто зберігати в холодильнику: прості причини, про які ніхто не знав Доведеться платити понад 10 гривень за куб: українцям показали нові ціни на газ у лютому
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, політтехнолог Борис Тизенгаузен повідомив, що зараз є пріоритетною метою для ЗСУ.

Також Знай.ua повідомляв, що політолог Олег Саакян повідомив, яка доля чекає на росію після війни: «На заході своєї імперії».