Про це він розповів на каналі «Особистість з Сергієм Дойком».

«Я взагалі волів би говорити про постросію, тому що сьогоднішньої росії вже не буде. Буде щось інше, можливо, в цих же кордонах, можливо, не в цих же кордонах. Росія зараз на заході своєї імперії, вона розвалюється», - повідомив Олег Саакян.

За словами політолога, процес розвалу росії з перемогою України у війні може навіть не синхронізуватися, однак врешті-решт це колись трапиться. Як наголосив Олег Саакян, росія буде переформатовуватися в результаті сьогоднішніх подій, і для нас було б краще, якби цей процес все ж відбувся одночасно із закінченням воєнних дій.

«Нам потрібний безпечний простір, санітарна зона на 300-500 кілометрів вздовж нашого кордону демілітаризована нас влаштує по горло. А далі – абсолютно байдуже, нехай виплачують лише контрибуції, репарації», - заявив Олег Саакян.

Популярні новини зараз
Тікати вже немає куди: які види повісток можуть отримати Україна під час мобілізації Фіналіст "Танці зі зірками" Дмитро Дікусар показав, як його змінила війна: "Хотів сповістити вас..." Колишня Міші Заливака Юля "Зайка" Бельченко розповіла про підставу на "Холостяку": "Я не вкрала, не вбила..." Дружина "котлети" Тищенко підігріла скандал із Таїландом гарячими фото: вважає, що вийде перетворити на жарт
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, політтехнолог Михайло Шейтельман розповів про один із сценаріїв закінчення війни: «Наша перемога неминуча».

Також Знай.ua повідомляв, що політтехнолог Борис Тизенгаузен розповів, чого боїться путін: «Всі навколо хочуть вбити».