Про це він розповів на своєму каналі.

«Лавров може скільки завгодно говорити там про свої умови миру, але Україна свої умови позначила: виводьте війська, а далі поговоримо. Зрозуміло, що це неприйнятно для путіна, насамперед, тому що, а де тоді перемога», - повідомив Борис Тизенгаузен.

За словами політтехнолога, жодних значних результатів росія не досягла у війні, і путін сам це усвідомлює. Як зазначив Борис Тизенгаузен, саме тому путін скасував усі свої публічні заходи, йому просто нема про що розповісти. Зараз путін просто не хоче говорити про те, що йому особисто неприємно.

«У мене складається враження, що образ путіна від маніяка, який може ось-ось завдати ядерного удару, більше перетворюється на якийсь комічний образ», - заявив Борис Тизенгаузен.

Популярні новини зараз
Франківський відморозок, що знущався з дівчат, спробував перекласти провину на постраждалих "Самі приходили" Доведеться давитися цикорієм? Українські супермаркети підняли ціни на каву, стосується кожної марки "Хотів в ан*л, скористався...": Монро, після історії з київськими хуліганами, розповіла про п'яні пригоди в Одесі Гарно нагодував та несплатив податки: БЕБ запідозрили родичів Юлії Тимошенко у сумнівних оборутках
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, кремль починає боятися нових ударів ЗСУ, і тактика терору пригальмувалась: чого очікувати від окупантів найближчими днями.

Також Знай.ua повідомляв, що нардеп Олександр Качура повідомив, що українці переосмислили під час війни: «Вже зовсім немає протиріч».