Про це він розповів на своєму каналі.

«Нагадаю, що недоімперія відводила нам лише тиждень на опір. Вони прорахувалися, Україна спромоглася відкинути агресора і від Києва, і від Харкова, і від Сум, і від Чернігова, і від інших міст, куди вони намагалися наступати. Друге не менш фантастичне та дивовижне досягнення – це всесвітня підтримка України», - повідомив Олександр Кочетков.

За словами політтехнолога, росія також сильно прорахувалася, коли думала, що Україну підтримуватимуть лише добрим словом та співчуттям. Як підкреслив Олександр Кочетков, росія не очікувала, що весь світ надасть стільки військової та економічної допомоги Україні.

«Принципово важливу роль у формуванні цього антиросійського фронту відіграла діяльність різних телерадіокомпаній цивілізованого світу. З перших днів вторгнення вони проводили прямі репортажі про те, що тут відбувається», - заявив Олександр Кочетков.

Популярні новини зараз
Головне за ніч, 28 січня: Єфросиніна в небезпечному списку, безкоштовні продукти для українців та кінець відключень світла Vodafone порадували українців цікавою пропозицією: лише 1 копійка але є умови Заміна газового лічильника: українцям порадили терміново зробити це, доки грошей не беруть Порівняння цін у супермаркетах Німеччини та України - різниця колосальна
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, політтехнолог Михайло Шейтельман повідомив, що стало найбільшим військовим дивом минулого року.

Також Знай.ua повідомляв, що у ЗСУ з'явилася можливість переламати перебіг боїв на Донбасі, доки росіяни випрошують паузу.