Про це він розповів на своєму каналі.

«Усього законтрактовано 1750 одиниць ось цих дронів, «Шахідів». Росія вже використала, вже відстріляла, запустила по Україні більше 600. Тобто там всього в тому контракті 1100 цих дронів. І зараз, якщо брати останню російську атаку, в якій брали участь понад 40 дронів, вона мала нульовий ефект», - повідомив Борис Тизенгаузен.

За словами політтехнолога, використовувати «Шахіди» у війні проти України вже неефективно, тому що ми маємо потужні системи ППО та озброєні мобільні групи, які відбивають усі атаки. Як підкреслив Борис Тизенгаузен, росія вже навіть намагалася запускати кілька десятків дронів, комбінувати ці запуски з ракетними, але все одно не досягла результатів.

«Ми бачимо, що ефективність щоразу падає. Вартість цього залпу, ракетно-дронного запуску підвищується, а вартість того, якої вони завдали шкоди, з кожним разом знижується», - заявив Борис Тизенгаузен.

Популярні новини зараз
Юрист зізнався, чи можна не піти у військкомат, якщо отримав повістку: "Необхідно..." Так хотів на пенсію, що змінив стать: чоловік став жінкою, щоб швидше піти на відпочинок Доведеться давитися цикорієм? Українські супермаркети підняли ціни на каву, стосується кожної марки Військкомат ловить, як злочинців: українці вимагають заборонити видавати повістки на вулиці, у ТРЦ та магазинах
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, для чого росія розганяє культ смерті серед громадян, і коли це перестане працювати: «Країна-людожер».

Також Знай.ua повідомляв, що Олександр Кочетков розповів, запаси яких російських ракет добігають кінця.