Про це він розповів на каналі «My.ua».

«До абсолюту, напевно, ще ні, але здулися (ред. – російське угруповання) точно. Бахмут сам по собі – це дуже гарний укріпрайон. Це місто, яке розтягнуте вздовж річки Бахмутки, сам підхід до міста зі східного боку дуже добре прострілюється», - зазначає Роман Світан.

Як він розповідає, Бахмут весь цей час намагається взяти російське угруповання з Попасної, після окупації цього міста вони почали рухатися на Бахмут і намагаються взяти його з поля. За словами експерта, з полів заходити у місто не те, що не зручно, а нереально, дуже складно, але противник усе намагається та намагається.

«Саме угруповання наших військ уже практично зруйнований Бахмут використовує як хороший рубіж оборони. Бо будь-яка десятиповерхівка, якщо навіть вона зруйнована, для армійської артилерії – це кілька метрів залізобетону, за яким можна сховати роту танків», - пояснює Роман Світан.

Крім цього, додає гість програми, Бахмут убудований у загальну систему оборони, взяти його практично неможливо, як і обійти. Зокрема, зазначає він, будь-який обхід Бахмута зустріне флангові удари.

Популярні новини зараз
Так хотів на пенсію, що змінив стать: чоловік став жінкою, щоб швидше піти на відпочинок Ціни на цибулю встановили історичний рекорд: у середньому в 4 рази дорожче, ніж минулого року Доведеться давитися цикорієм? Українські супермаркети підняли ціни на каву, стосується кожної марки По-жирному вже не буде: українські супермаркети поділилися новими цінами на солоне сало та свинину
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Данилов розповів, коли буде новий наступ росії.

Також Знай.ua писав про те, що Карасьов пояснив, чому Захід постачає Україні військову допомогу дозовано.