Про це він розповів у своєму блозі.

За словами експерта, без критичного мислення у сучасному конкурентному світі можна забути і про прогрес, і про подальший успіх. Зокрема, зазначає він, якби у людиноподібної істоти в один момент не з’явилося критичне мислення, вона би так і не скористалася вогнем для приготування їжі, а й надалі би їла її сирою із кров’ю.

«Відсутність критичного мислення дозволяє українцям користуватися старими ідейними здобутками. Якщо ми будемо продовжувати надихатися старими ксенофобськими пасажами про заборону кровозмішення, то лише спостерігатимемо збоку, як який-небудь Ілон Маск опановуватиме Марс», - пояснює Олесь Доній.

А відтак, констатує ідеолог, кожен із нас має одного разу засумніватися у старому, аби бути здатним на створення чогось нового. З іншого боку, додає він, ніхто не каже відкинути старе повністю, адже традиції – це те, що забезпечує існування народів і родинних стосунків.

«Якщо ви прикидаєтеся критичним мисленням, щоб не допомагати своїм немолодим батькам, то це буде не критичне мислення, а банальне свинство. Отже, критичному мисленню слід навчатися, тож сходинка №1 – «Навчайся критичного мислення», - підсумовує Олесь Доній.

Популярні новини зараз
Головне за ніч, 28 січня: Єфросиніна в небезпечному списку, безкоштовні продукти для українців та кінець відключень світла Григорій Решетник погладшав так, що костюм мало не тріснув - танці виявилися зайвими: "Схудніть обов'язково" Чому не можна тримати кришку унітазу відкритою: питання не лише гігієни До 60-ти чекати не потрібно: українцям запропонували вийти на заслужений відпочинок у 54 роки, що необхідно
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Вігірінський розповів, чи можливий в Україні сценарій Корейської війни.

Також Знай.ua писав про те, яким насправді буде розпад росії.