Про це він розповів у своєму блозі.

Як пояснює експерт, нашим світом рухають як позитивні, так і негативні ідеї. Зокрема, розповідає він, ідея Гітлера вбити всіх євреїв і путіна знищити український народ і українську державу – садистські. Натомість самі українці, підкреслює ідеолог, плекають ідею зберегти себе, свою державу, власне існування.

«Ідеї змінюють з часом. Я намагався проаналізувати, як змінювалася українська ідея від романтичного етапу до оборонного, потім до наступального. Прийшов до висновку необхідності етапу конкурентного, бо ми конкуруємо вже з успішними націями», - пояснює Олесь Доній.

За його словами, коли бійці ЗСУ повернуться з фронту із перемогою, вони запитають про мету свої боротьби. Так, підкреслює ідеолог, це і власна держава, і існування всіх українців, але нам потрібне також комфортне співіснування в майбутньому.

«Так і виникла концепція «25 сходинок до суспільного щастя», де основою є не держава, як раніше в українській ідеї, боротьба за державу, за мову. Не відкидаючи цих позитивних моментів, ми розуміємо, що це лише засіб. Що ж тоді мета? А мета – це щастя для кожного українця і для кожної українки», - підсумовує Олесь Доній.

Популярні новини зараз
Так хотів на пенсію, що змінив стать: чоловік став жінкою, щоб швидше піти на відпочинок Українським пенсіонерам планують урізати виплати: хто може втратити частину пенсії Доведеться платити понад 10 гривень за куб: українцям показали нові ціни на газ у лютому Десять років в'язниці та 50 тисяч гривень штрафу: найжорсткіші покарання, які можуть заробити українські водії
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Доній розповів що заважає українцям сягати нових успіхів.

Також Знай.ua писав про те, що у ЗСУ розповіли про підготовку до нових провокацій із білорусі.