Про це він розповів на своєму каналі.

«Закон 3196-д – це такий великий закон щодо реформи Служби безпеки. Поки що виходять два законопроекти, дуже важливі законопроекти, які відображають і сьогоднішні виклики, і сьогоднішні реалії: це закон про контррозвідувальну діяльність та закон про боротьбу з тероризмом», - повідомив Дмитро Співак.

За словами політичного діяча, у законі про контррозвідувальну діяльність прописано механізми, які дозволяють задіяти нові методи, нові механізми для виявлення зрадників, колаборантів. Також, як наголосив Дмитро Співак, у законопроекті чітко прописано, як можна запобігати таким злочинам.

«Закон вводить чітке регулювання самої контррозвідувальної діяльності і розмежовує нарешті функції всіх силових наших служб», - заявив Дмитро Співак.

Популярні новини зараз
Українцям вже обіцяють відключити електрику й опалення: борги ніхто не пробачить Чому не можна тримати кришку унітазу відкритою: питання не лише гігієни Син Софії Ротару Руслан Євдокименко не зміг стримати гіркоти від втрати: "Дякую тобі за все" Гаманці пенсіонерів стануть "пухлішими": хто отримає велику надбавку в 2023 році
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, військовий Роман Плавицький пояснив, чому в Україні потрібно спростити імпортний контроль: «Це все час».

Також Знай.ua повідомляв, що боротьба триває і на економічному фронті: Держфінмоніторинг повідомив про фінансову шкоду агресору.