Про це він розповів на своєму каналі.

«8,5 тисячі квадратних кілометрів української території звільнили ЗСУ в рамках Харківської операції. Херсонська визвольна операція, листопад 2022 року, 2,5 тисячі кілометрів звільнено на правому березі Дніпра. Давайте додамо ще 1 тисячу квадратних кілометрів – це Київська визвольна операція», – повідомив Михайло Шейтельман.

За словами політтехнолога, ЗСУ вдалося звільнити від ворога 12 тисяч кілометрів квадратних української землі за час війни. Як зазначив Михайло Шейтельман, росіяни вже кілька місяців кидають всі свої сили на Соледар, щоб захопити 12 кілометрів квадратних міста.

«Скільки росія платить за 12 квадратних кілометрів? Штурм іде з липня, близько 20 тисяч убитих російських військових. Таким чином, росії, щоб повернутися на колишні позиції, які мали в березні, їм знадобиться 20 мільйонів життів росіян», - заявив Михайло Шейтельман.

Популярні новини зараз
Від 510 до 8500 гривень: штрафи, які українському водієві доведеться платити за пасажирів 7-11 грн за кВт: українцям можуть виставити "європейські" тарифи за світло, коли чекати Тимофія Півзимника 4 лютого: не виносьте сміття, радійте снігу та не забудьте про 7 свічок Українцям можуть анулювати вже видані повістки: у яких випадках це можливо
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, політтехнолог Михайло Шейтельман припустив, скільки років знадобилося б росії, щоб захопити всю Україну.

Також Знай.ua повідомляв, що політик Дмитро Співак припустив, яка доля чекає на Шойгу та Герасимова після всіх невдач у війні.