Про це він розповів на своєму каналі.

«Я нагадаю, що останні міста, які брали росіяни, – це були Лисичанськ та Сєвєродонецьк, і вони були взяті у червні. З того часу минуло півроку, шість місяців. Так-от якщо вони продовжуватимуть з таким же темпом наступ, захоплюватимуть місто на 10 тисяч людей щопівроку, то захопити Україну у росіян займе 2000 років», - повідомив Михайло Шейтельман.

За словами політтехнолога, швидкість наступу росіян така низька, тому що вони намагаються захоплювати міста без важкої техніки та з людьми без військової підготовки. Як зазначив Михайло Шейтельман, для захоплення міста відправляють групи військових по 5-7 осіб із гранатометами, яких швидко ліквідують ЗСУ.

«Українці вбили їх, біжать наступні. Раз на годину група із 7-10 осіб знищується, і далі йде наступна група. У результаті на Бахмутському напрямку вже 12 тисяч убитих російських військових», - заявив Михайло Шейтельман.

Як писав раніше Знай.ua, політтехнолог Олександр Кочетков припустив, чим може закінчитися новий контрнаступ ЗСУ.

Популярні новини зараз
Експерт заявив, коли ЗСУ піде у контрнаступ: "Незабаром буде..." Від 510 до 8500 гривень: штрафи, які українському водієві доведеться платити за пасажирів Відома астрологиня розповіла, коли прийде "мирний процес" в Україну Григорій Решетник знайшов кандидатку на роль "Холостячки-3": "Красива, талановита, молода..."
Показати ще

Також Знай.ua повідомляв, що військовий експерт розповів, чи здулися росіяни вже на бахмутському напрямку.