Про це він розповів на своєму каналі.

«Ці танки потрібні переважно навесні. Танки – не оборонна зброя. Ми наступатимемо, і танки – наступальна зброя. Їх можна використовувати в оборонних боях, але це може бути виключно вимушеним рішенням», - повідомив Олександр Кочетков.

За словами політтехнолога, танк Leopard 2, який Україні планують передати країни Європи, має гладкоствольну гармату, на відміну від артилерії, тому стріляє не так далеко, але швидкість пострілу більша. Саме тому, як наголосив Олександр Кочетков, ці танки допоможуть ЗСУ у наступальному бою.

«З гладкоствольною гарматою він розносить якісь ворожі укріплення, вражає ворожу бронетехніку, але щодо оборонних боїв значно поступається саме артилерії», - заявив Олександр Кочетков.

Популярні новини зараз
Головне за ніч, 28 січня: Єфросиніна в небезпечному списку, безкоштовні продукти для українців та кінець відключень світла Григорій Решетник погладшав так, що костюм мало не тріснув - танці виявилися зайвими: "Схудніть обов'язково" Любитель молоденьких студенточок Михайло Поплавський вирішив повчити життю українців Українка Апанасенко з "Міс Всесвіт-2023" продала свої крила: "На протези"
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Дмитро Снєгирьов розповів про рішення Британії передати бойові танки Challenger 2: що відомо.

Також Знай.ua повідомляв, що парамедик-доброволець Michael Jonah розповів, чи потрібен Україні ізраїльський «Залізний купол».