Про це він розповів у програмі «Діалоги з Максимом Ялі».

«Питної води в Україні недостатньо. Весь регіон Маріуполя і Донецька область – там води немає від слова «зовсім». Під землею води немає або вона дуже поганої якості, там величезна мінералізація і божевільна жорсткість», - пояснює Олег Кленін.

Як він розповідає, для всієї Донецької області воду беруть у Сіверському Дінці, а до Маріуполя вона потрапляє з району Слов'янська через Донецьк та Макіївку трубою завдовжки 150 кілометрів. І це, наголошує експерт, лише технічна вода, далі її треба ще очистити.

«Електроенергія, яка витрачається, труби, які постаріли, діаметри, які не відповідають, - все це кам'яний вік», - наголошує Олег Кленін.

Принагідно гість програми згадує компанію «Вода Донбасу», яка займалася забезпеченням цього регіону. Але зараз, констатує він, під час війни достатньо перебити трубу, щоби весь регіон залишився без води. А своєї підземної води на Донеччині, додає він, нема, найближче – це Волноваха, але це 60 кілометрів труби.

Популярні новини зараз
Макс Чмерковський розповів, як його змусили зробити найбільшу помилку в житті: "Я не люблю про це говорити" Українцям вже обіцяють відключити електрику й опалення: борги ніхто не пробачить У Кремлі почали готувати наступника для путіна, і в Україні вже знають ім'я Врахування доходів при призначенні субсидії: яка умова буде вирішальною
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Шейтельман пояснив, що сьогодні у разі наступу з боку білорусі війна проходитиме саме на її території.

Також Знай.ua писав про те, що Бізяєв розповів, чи створить Євросоюз свою армію.