Про це він розповів у програмі «Культ особистості».

За словами гостя програми, сьогодні ми перебуваємо в часі, коли всі сторони з відчаєм, з величезними ставками і вже з використанням війни виборюють встановлення тих правил світопорядку, які їм вигідні та прийнятні.

«Ви запитаєте, а чому, власне, за порядок така боротьба? Ну що, це амбіції політиків? Не зовсім так. Правила в геополітиці, правила у міжнародному праві, у сферах впливу, за якими встановлюється гегемонія чи підпорядкованість, – це насамперед правила, орієнтовані на інтереси великих економічних гравців», – пояснює Андрій Єрмолаєв.

Як він наголошує, цей рік війни проти росії – це і рік потрясінь на величезних ринках, пов'язаних із традиційними енергоносіями, логістичними шляхами, фінансовим забезпеченням, страхуванням.

«Як перекинувся світ у контексті війни, за допомогою війни. На мій погляд, цей перехід, звичайно, має замовників, але має й межі. І ці межі пов'язані з визнанням правил або їх відкиданням як неефективних, недієздатних», - робить висновок Андрій Єрмолаєв.

Популярні новини зараз
Макс Чмерковський розповів, як його змусили зробити найбільшу помилку в житті: "Я не люблю про це говорити" 28 січня не виходьте з дому і обов'язково стукайте по дереву: прикмети та заборони на день Павла Фівейського 5 жіночих імен, від яких у чоловіків "зносить дах": кому з красунь пощастило Чому не можна тримати кришку унітазу відкритою: питання не лише гігієни
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Доній розповів, що входить до української культури.

Також Знай.ua писав про те, що Бізяєв розповів, чи створить Євросоюз свою армію.