Про це він розповів на каналі «Особистість з Сергієм Дойком».

«Є офіційно уповноважені особи сповіщати інформацію, які мають доступ до інформації, несуть відповідальність за використання таємної інформації і так далі. Тобто я прихильник того, щоб такими людьми, коли йдеться про військові дії, були виключно уповноважені особи в структурі, яка здійснює планування воєнних дій», - повідомив Микола Томенко.

За словами політика, повідомляти інформацію про перебіг воєнних дій повинен Головнокомандувач ЗСУ, тобто Валерій Залужний. Також, як наголосив Микола Томенко, повідомляти воєнну інформацію повинне Міністерство оборони України. Це важливо впровадити, щоб не поширювалися неправдиві меседжі, які потім підхоплює російська пропаганда.

«Тому повинна бути дисципліна повідомлення й відповідальність за повідомлення», - заявив Микола Томенко.

Популярні новини зараз
Головне за ніч, 28 січня: Єфросиніна в небезпечному списку, безкоштовні продукти для українців та кінець відключень світла 28 січня не виходьте з дому і обов'язково стукайте по дереву: прикмети та заборони на день Павла Фівейського 5 жіночих імен, від яких у чоловіків "зносить дах": кому з красунь пощастило Чому не можна тримати кришку унітазу відкритою: питання не лише гігієни
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Олесь Доній розповів, скільки російських агентів було в Україні у 2014 році.

Також Знай.ua повідомляв, що політтехнолог Борис Тизенгаузен прокоментував статтю Медведчука: «Намагаються вкотре залякати Захід».