Про це він розповів на каналі Павла Себастьяновича.

«Успіх бізнесу – у передбачуваності. Успішний підприємець – це та людина, яка вміє добре передбачити наслідки своєї інноваційної діяльності, закупити все, домовитися про якусь логістику, заключити якісь угоди, договори щодо електропостачання тощо», - повідомив Ростислав Лукач.

За словами експерта, коли бізнес стає непередбачуваним, коли підприємці в державі не знають, якою буде податкова система, скільки треба буде платити, чи повернуть ПДВ, тоді бізнес не може самостійно працювати. Як зазначив Ростислав Лукач, коли локальний бізнес не знає, як працювати, тоді й жодні інвестиції не прийдуть.

«Нормальний інвестор, я маю на увазі прямих іноземних інвесторів, які займаються, наприклад, виробництвом чи логістикою, вони ж не будуть просто так гроші кидати. Зрозуміло, що вони почнуть розбиратися, вивчати ситуацію», - заявив Ростислав Лукач.

Популярні новини зараз
"Космічні" квитанції через лічильник? Українцям показали, як правильно економити з точними показниками Народилися у двох сорочках: знаки Зодіаку, за якими удача ходить по п'ятах 5 жіночих імен, від яких у чоловіків "зносить дах": кому з красунь пощастило Чому не можна тримати кришку унітазу відкритою: питання не лише гігієни
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, ідеолог Олесь Доній розповів, звідки в Україні великий капітал і монополії.

Також Знай.ua повідомляв, що Олексій Кущ повідомив головні принципи роботи центральних банків у державі: «Поза політичною конкуренцією».