Про це він розповів на своєму каналі.

«З точки зору суто військової, з точки зору оборони столиці російської недоімперії це абсолютне безглуздя, абсолютно нічого не дає. Якщо говорити про оборону, то це треба встановлювати на підступах до москви, треба встановлювати протиповітряну оборону, комплекси дальньої дії», - повідомив Олександр Кочетков.

За словами політтехнолога, встановлення «Панцир-С1» на дахах москви зовсім не мало сенсу, оскільки не захищає місто від повітряних атак. Як зазначив Олександр Кочетков, ці системи абсолютно неефективні, оскільки не змогли проявити себе ані під час війни в Сирії, де рф намагалася захистити свою авіабазу, ані під час захоплення острову Зміїний.

«Але з точки зору загрози для мирного населення це дуже серйозна зброя. Там щонайменше 8 ракет дальністю 20 кілометрів. Якщо застосувати посеред москви, густонаселеного міста, то обов’язково в радіусі 5 кілометрів мирні будинки, мирні громадяни будуть уражені», - заявив Олександр Кочетков.

Популярні новини зараз
4-річний малюк Лео розбив українцям серця, заспівавши "Фортецю Бахмут": "Це відображення почуттів" Росіяни не позбудуться так швидко путіна, колишній дипломат засмутив українців: "Вони пропали б без його захисту" Українцям виплатять 3400 гривень допомоги: хто отримає гроші до кінця квітня Важкі випробування, а потім перемога: астролог розповів про складні часи для українців
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, політтехнолог Олександр Кочетков пояснив, чому росія повертає місто Сталінград: «Нагадування про перемоги».

Також Знай.ua повідомляв про ядерний блеф: Максим Ялі розповів, чи варто бояться погроз росії.