Про це він розповів на каналі «Садок вишневий».

«Питання в тому, що в спеціальних операціях і в таємничій діяльності пам’ятники не доречні, це тільки зірочка, безіменна зірочка на стіні, і тільки ті, хто був причетний, знають. Оце доля розвідників, це доля агентуристів, це доля агентів – бути невідомими», - повідомив Олександр Новохатський.

За словами публіциста, агенти, яких вербує розвідка, ніколи не можуть бути публічними й відомими. Як зазначив Олександр Новохатський, агентурна робота – це навіть не шахи, це дуже специфічна гра, коли треба зробити все, щоб агентурна мережа залишилася нерозкритою, утаємниченою.

«Вербування – це залучення до виконання конкретних поставлених задач з метою отримання конкретного результату», - наголосив Олександр Новохатський.

Популярні новини зараз
Популярна каша стала знову дешевою: яку ціну пропонують українські магазини Депутат облради привітав з днем народження колегу, який помер торік: "Позитивних емоцій" Що не можна робити, якщо банкомат "проковтнув" картку: декілька порад від фахівців Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Валентин Гладких розповів, хто і як формує наш інформаційний простір.

Також Знай.ua повідомляв, що Олексій Буряченко розповів, кому більше довіряють українці – новим антикорупційним органам чи старим силовикам.