Про це він розповів на каналі Павла Себастьяновича.

«Розуміння народу – це не стала дефініція, не стале визначення, воно змінюється. І чомусь ніхто не звертає увагу, що в конституціях записано, що джерелом влади є народ. Не політична нація, а народ, тому що це спільнота людей, яка об’єднана однаковим розумінням універсального», - повідомив Анатолій Якименко.

За словами публіциста, народ має спільне розуміння певних цінностей, має свою етику, культуру. Як наголосив Анатолій Якименко, ці речі універсальні, і в кожного народу вони по-різному реалізовуються. Таке специфічне розуміння обумовлене географією держави, її розташуванням.

«І саме цим вони об’єднані. Не наративом і навіть не активною громадянською діяльністю. Тому що політична нація – це люди, які об’єднані саме наративом навколо певної ментальної химери, яка замінила в принципі десь етику й сенс життя», - заявив Анатолій Якименко.

Популярні новини зараз
Юрій Горбунов впевнений, що заслуговує на краще, як і Катя Осадча: "Як це довго" Винен не лише коронавірус: від чого найчастіше помирають українці - МОЗ У Раді ухвалили закон про нові виплати чиновникам: до 800 тисяч особам з інвалідністю, а 1 млн - у разі загибелі Зірка "Венздей" Дженна Ортега зганьбилася без білизни на червоній доріжці: не кожна так вийшла б
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, ідеолог Олесь Доній розповів, як засвоєння етики самообмежень впливає на рівень добробуту країни.

Також Знай.ua повідомляв, що Валентин Гладких розповів, хто і як формує наш інформаційний простір.