Про це йдеться на Facebook-сторінці Олеся Донія.

Для участі у презентації з Києва спеціально прибула група співавторів: Олесь Доній, Микола Томенко, Павло Гай-Нижник. Видавництво також презентувало книгу місцевого краєзнавця Івана Дудника «Визвольно-революційна боротьба за Українську Державу на Лохвиччині в 1917-1920 роках».

Доній, Томенко та Гай-Нижник також відвідали Центральну Лохвицьку бібліотеку та передали партію різноманітних книжок для поповнення бібліотечного фонду.

Олесь Доній – автор Концепції "25 сходинок до суспільного щастя", яку експерти оцінюють як осучаснення ідей Григорія Сковороди, а самого Олеся Донія – як модерний аналог Григорія Сковороди".

Популярні новини зараз
4-річний малюк Лео розбив українцям серця, заспівавши "Фортецю Бахмут": "Це відображення почуттів" Росіяни не позбудуться так швидко путіна, колишній дипломат засмутив українців: "Вони пропали б без його захисту" Воїн ЗСУ став відомим на весь TikTok, готуючи солдатам смачніше, ніж мати вдома: можна не переживати Важкі випробування, а потім перемога: астролог розповів про складні часи для українців
Показати ще

Нагадаємо, раніше Знай.ua повідомляв, що Олесь Доній розповів, чи зможе конструктивна критика вплинути на розуміння влади та початок змін у державі.

Крім цього, раніше Доній пояснив, які умови самореалізації сьогодні потрібно створити в Україні і для чого.