Про це він розповів на каналі «Особистість з Сергієм Дойком».

«Нас чекають інші умови, у яких ми будемо жити, і за ці умови ми на сьогоднішній день ведемо війну. Наша схильність культурна й світоглядна до етики свободи, до принципу не розпоряджатися чужими життями без дозволу нас споріднює з усім цивілізованим світом», - повідомив Олександр Новохатський.

За словами публіциста, саме етика й принципи споріднюють український народ з усіма державами добробуту. Зокрема, як наголосив Олександр Новохатський, ми відчуваємо спорідненість із США, де примат свободи є основним принципом для організації всього соціального життя в межах держави.

«Нас це споріднює. Як на мене, саме це шлях відновлення України, стабілізації й переходу до моделі облаштування, у якій ми будемо отримувати те, що нам потрібно», - заявив Олександр Новохатський.

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень з 27 березня до 2 квітня для всіх знаків Зодіаку: Козероги без негативу, Леви в мінусі, а Овни ловлять Фортуну У Раді ухвалили закон про нові виплати чиновникам: до 800 тисяч особам з інвалідністю, а 1 млн - у разі загибелі Українцям виплатять 3400 гривень допомоги: хто отримає гроші до кінця квітня Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Олесь Доній розповів, чи зможе конструктивна критика вплинути на розуміння влади та початок змін у державі.

Також Знай.ua повідомляв, що Олексій Валуйський-Шаригін розповів, хто сьогодні найбільш мотивований боротися з окупантами.