Про це він розповів на своєму каналі.

«Українські військові надзвичайно освічені. Українські солдати дуже швидко хапають все та навчаються. Вони мають мету, вони дуже заряджені, тому те, що нашому солдатові треба пояснювати тиждень, вони схоплять за один день», - заявив Гаррі Табах.

За словами американського військового, українські солдати дуже швидко навчаються та освоюють нову техніку, оскільки розуміють, що важлива кожна година, кожний день. Як підкреслив Гаррі Табах, якщо українські військові вже знають, як працювати з танком, працювати з піхотою та артилерією, то пересадити їх на Abrams займе два тижні.

«Треба просто їх навчити електроніці. Приблизно те саме мені сказали, що приблизно стільки ж часу займе пересадити на F-16», - заявив Гаррі Табах.

Популярні новини зараз
Газові прилади доведеться відключити: "Газмережі" застерегли кожного споживача Енергетики проводять рейди по домівках споживачів: кому загрожують серйозні проблеми Готуйте додаткові 300 гривень: українцям прийдуть перераховані платіжки ТЦК заганяють українців у боргову петлю – адвокат розповів про підступну схему
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Георгій Біркадзе пояснив, чому США так сьогодні допомагають Україні.

Також Знай.ua повідомляв, що журналіст Роман Цимбалюк розповів, що означає рішення Заходу постачати Україні танки.