Про це він розповів на своєму каналі.

«Українські військові надзвичайно освічені. Українські солдати дуже швидко хапають все та навчаються. Вони мають мету, вони дуже заряджені, тому те, що нашому солдатові треба пояснювати тиждень, вони схоплять за один день», - заявив Гаррі Табах.

За словами американського військового, українські солдати дуже швидко навчаються та освоюють нову техніку, оскільки розуміють, що важлива кожна година, кожний день. Як підкреслив Гаррі Табах, якщо українські військові вже знають, як працювати з танком, працювати з піхотою та артилерією, то пересадити їх на Abrams займе два тижні.

«Треба просто їх навчити електроніці. Приблизно те саме мені сказали, що приблизно стільки ж часу займе пересадити на F-16», - заявив Гаррі Табах.

Популярні новини зараз
Воїн ЗСУ став відомим на весь TikTok, готуючи солдатам смачніше, ніж мати вдома: можна не переживати Головне за ніч: підвищення пенсійного віку, скорочення виплат та субсидій, жорсткі штрафи для роботодавців та що буде з цінами на цибулю У Раді ухвалили закон про нові виплати чиновникам: до 800 тисяч особам з інвалідністю, а 1 млн - у разі загибелі Важкі випробування, а потім перемога: астролог розповів про складні часи для українців
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Георгій Біркадзе пояснив, чому США так сьогодні допомагають Україні.

Також Знай.ua повідомляв, що журналіст Роман Цимбалюк розповів, що означає рішення Заходу постачати Україні танки.