Про це він розповів на каналі «Особистість із Сергієм Дойком».

«Щойно розпочинався профспілковий рух в Україні, ми рівнялися з такими європейськими країнами, як Великобританія, Іспанія, Франція, Голландія, дивилися на все, тому що в нас дуже погано з цим було. З першого дня незалежності України і до сьогодні соціальний захист футболістів дуже поганий», - повідомив Олег Печорний.

За словами гостя програми, в Україні багато проблем у соціальній сфері щодо футболістів. Як зазначив Олег Печорний, у Європі футболісти, які закінчують свою кар'єру, продовжують отримувати пенсію. А в Україні футболіст, що йде зі спорту, залишається практично без засобів для існування.

«У Європі футболіст, який перестав грати, отримує нормальну пенсію. У нас футболісти та інші спортсмени не отримують пенсії. Тому вони підписують контракти та хочуть до Європи виїхати грати», - заявив Олег Печорний.

Популярні новини зараз
Янукович із "Квартал 95" Олександр Пікалов показав, у якому "спецназі" перебуває: "Патруль, десь під Києвом" Людам, Настям і Машам не дуже пощастило: які звичні для українців жіночі імена викличуть нерозуміння закордоном Акула цілком проковтнула дайвера, але він вижив і розповів, як це бути всередині хижака: "Мене почало сильно трясти" Головне за ніч: підвищення пенсійного віку, скорочення виплат та субсидій, жорсткі штрафи для роботодавців та що буде з цінами на цибулю
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Володимир Войтенко назвав найкращі старі фільми про футбол.

Також Знай.ua повідомляв, що політтехнолог Михайло Шейтельман пояснив, чому росіян не можна пускати на Олімпійські ігри у Парижі.