Про це він розповів у програмі «Урядовий квартал».

На думку експерта, сьогодні ми маємо ряд держав, які не те, що неконтрольовані, а просто з дурнуватими керівниками. Зокрема, у приклад він наводить Афганістан.

«Талібан прийшли до влади, викинули звідти американців, після цього вони сказали, що будуть будувати державу, все буде гаразд, вони відбудують всі антикорупційні інституції. Що вони зробили? Заборонили дівчатам ходити у школи та університети. Це ж просто жах», - розповідає Георгій Біркадзе.

Тобто, констатує він, це люди, які не можуть узагалі керувати державою. Як зазначає експерт, такими державами, як Сирія, Афганістан, Іран, Північна Корея, керують не надто здорові люди.

«Ті держави, які я перерахував, це друга, третя, четверта, а є держава №1 (хоч у чомусь вони перший номер – у дебілізмі) – це наш сусід, це країна-терорист, це росія. Я думаю, що зараз всі вони повертаються один до одного», - підсумовує Георгій Біркадзе.

Популярні новини зараз
Юрій Горбунов впевнений, що заслуговує на краще, як і Катя Осадча: "Як це довго" Акула цілком проковтнула дайвера, але він вижив і розповів, як це бути всередині хижака: "Мене почало сильно трясти" Оля Цибульська розповіла, чому після 30 років відпадає необхідність у камасутрі: "У які б пози..." Що не можна робити, якщо банкомат "проковтнув" картку: декілька порад від фахівців
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Біркадзе пояснив, що сьогодні нам потрібно максимально тиснути на наших партнерів, щоби Україні передали російські активи.

Також Знай.ua писав про те, що Дубина пояснив, чому в Україні необхідно запустити виробництво дронів.