Про це він розповів на каналі «Садок вишневий».

«Зв ініціативою Вудро Вільсона, тобто президента Сполучених Штатів Америки, була створена ці організація Ліга Націй. Але США при цьому не приєдналися до Ліги Націй. Чому? Тому що Конгрес ухвалив рішення, що Сполучені Штати не можуть брати участь в організації, яку не контролюють», - повідомив Олександр Чебаненко.

За словами юриста, на той час, коли була створена Ліга Націй, головною доктриною політики США була саме політика ізоляціонізму. Як зазначив Олександр Чебаненко, якщо ж США все ж вирішують входити в якусь організацію, то тільки на правах господаря, тобто засновника, головного організатора.

«До Ліги Націй Сполучені Штати не приєдналися. В принципі, можна сказати, що це дуже сильно знизило вплив цієї організації у світі», - заявив Олександр Чебаненко.

Популярні новини зараз
Янукович із "Квартал 95" Олександр Пікалов показав, у якому "спецназі" перебуває: "Патруль, десь під Києвом" Акула цілком проковтнула дайвера, але він вижив і розповів, як це бути всередині хижака: "Мене почало сильно трясти" Гороскоп на тиждень з 27 березня до 2 квітня для всіх знаків Зодіаку: Козероги без негативу, Леви в мінусі, а Овни ловлять Фортуну Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, політолог розповів, які міждержавні угоди стануть альтернативою хаосу падіння старого світового порядку.

Також Знай.ua повідомляв, що політолог Аббас Галлямов розповів, чому зростають обсяги військової допомоги Заходу для України.