Про це він розповів у себе у блозі.

Як розповідає експерт, він підписав фотографію із зустрічі Зеленського з Байденом так: «То хто тут політик №1 у світі?». Тобто, констатує політолог, сьогодні у нас зовсім інший розклад у світі.

«Ми всі пам'ятаємо ці оплески у Конгресі США. Безумовно, приємно мені як громадянинові України та всім українцям було за цим спостерігати. Тобто президент Зеленський став символом опору диктатурі, боротьби Давида з Голіафом. Весь український народ та президент Зеленський як його символ. Якщо дивитися на риторику президента Байдена, він також це каже», - пояснює Максим Ялі.

Тому, констатує він, складно, безумовно, високою ціною, але ці стосунки змінюються і головне – повірили в нас. І Сполучені Штати, стверджує експерт, вже нам допомагатимуть як мінімум до 2024 року, коли будуть наступні президентські вибори.

Популярні новини зараз
Українці вимагають знизити тариф за електроенергію: людям навіть їсти не приготувати На картку пенсію не виплатять: у ПФУ назвали чіткі вимоги до банківського рахунку Суд відмовив українцеві в опікунстві над батьком з інвалідністю, хоча проблем не мало бути Неоціненна користь чи гроші на вітер: чи вигідно встановлювати сонячні панелі на балконі
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Ялі пояснив, що впливає на рішення Заходу надати Україні авіацію.

Також Знай.ua писав про те, що Дубина пояснив, чому в Україні необхідно запустити виробництво дронів.