Про це він розповів у себе в Facebook.

Олесь Доній, ідеолог і упорядник книги «Сковорода і Ми», провів 2 лютого презентацію в Києві. Зокрема, вона відбулася у музеї-майстерні Івана Кавалерідзе і участь у ній взяло багато митців, філософів, культурологів і журналістів.

Під час презентації виступили Юрій Нікітін, художник, робота якого використана у книзі, Іван Степурин із видавництва «Саміт-книга» та Олександр Юнін, директор музею Івана Кавалерідзе. Також учасниками акції були Олександр Філоненко, Олексій Якубін, Дмитро Дроздовський, Дмитро Шурхало, Костянтин Дорошенко, Олександра Ковальчук, Олександра Гуменна.

Ці виступи авторського колективу книги «Сковорода і Ми» перед читачами зазвичай мають успіх, а відтак під час цієї презентації вони заявили і про наступні такі заходи. Водночас половина акції минула майже без світла через відключення електроенергії у столиці, але це аж ніяк не зіпсувало вечір, аудиторія залишалася на своїх місцях.

Доній – автор концепції «25 сходинок до суспільного щастя», яку експерти оцінюють як осучаснення ідей Григорія Сковороди, а самого Олеся Донія – як модерний аналог Григорія Сковороди.

Популярні новини зараз
Акула цілком проковтнула дайвера, але він вижив і розповів, як це бути всередині хижака: "Мене почало сильно трясти" Оля Цибульська розповіла, чому після 30 років відпадає необхідність у камасутрі: "У які б пози..." Воїн ЗСУ став відомим на весь TikTok, готуючи солдатам смачніше, ніж мати вдома: можна не переживати Гороскоп на тиждень з 27 березня до 2 квітня для всіх знаків Зодіаку: Козероги без негативу, Леви в мінусі, а Овни ловлять Фортуну
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Доній пояснив, чому не можна забаюкувати населення під час війни.

Також Знай.ua писав про те, що Доній пояснив, як кожен може посприяти соборності України.